Dzimšanas diena kinoteātrī!

Kino ir lieliska vieta, kur kopā ar labākajiem draugiem svinēt dzimšanas dienu, lai kopā skatītos jautru filmu, baudītu uzkodas un piedzīvotu spilgtu filmas pieredzi.

Apollo Kino piedāvā divus variantus dzimšanas dienas svīnībām. Filmu var skatīties kopējā seansā ar pārējiem apmeklētājiem, atbilstoši programmai, vai organizēt īpašo Jūsu izvēlētās filmas seansu tikai Jūsu kompānijai. 

Dzimšanas dienas svīnību dienu var ieplānot jebkurā vēlamā datumā, pat ja kino repertuārs vēl nav publicēts.

Filmu izrādīšana publiskajā seansā

Minimālais viesu skaits - 15 cilvēki, lai veiktu rezervāciju.

Filmas noskatīšanās kopējā seansā ar pārējiem apmeklētājiem, atbilstoši programmai. Lūgums ņemt vērā, filmu repertuārs un seansi nākamajai nedēļai (sākot no piektdienas līdz ceturtdienai) tiek plānoti katru pirmdienu un tiek publiskoti pirmdien vai otrdien pēcpusdienas laikā. Piemēram, ja Jūs vēlāties svinēt dzimšanas dienu nedēļas nogalē (Pk., S., Sv.), tad kino repertuārs šīm dienām būs zināms tikai pirmdien vai otrdien pēcpusdienas laikā.

Filmu izrādīšana privātā seansā

Iespēja organizēt privātu filmas seansu Apollo Kino. Privāta seansa gadījumā Jūs varat izvēlēties sev vēlamo filmu no piedāvātās programmas un sev vēlamo seansa sākuma laiku. Privātais seanss iekļauj filmas izrādīšanu kinozālē, kas tiks rezervēta tikai Jūsu viesiem.

Telpas pasākumiem

Apollo Kino piedāvā arī telpas svinību un pasākumu organizēšanai. 

Lai nosvinētu bērna svarīgo un gaidīto notikumu kopā ar ģimeni un draugiem.

Lai pieteiktu dzimšanas dienas rezervāciju vai saņemtu vairāk informācijas par dzimšanas dienas svinību iespējām Apollo Kino kinoteātrī  - lūdzam aizpildīt zemāk esošo anketu. Dzimšanas dienas rezervāciju jāpiesaka vismaz 5 darba dienas iepriekš.

Pēc pieteikuma saņemšanas ar Jums sazināsies 2-3 darba dienu laikā.

Pieteikuma forma

Kontaktinformācija

Informācija par pasākumu

Izvēlieties kinoteātri:
Vai Jūs esat Apollo Kluba biedrs?

Papildus informācija