Īpašie seansi bērniem
Apollo Kino
9. martā

Animācijas filma "Kung Fu Panda 4"

Skatītāju iemīļotais varonis – panda vārdā Po atgriežas uz lielā ekrāna, un viņam būs jāstājas pretī vēl neredzētam pretiniekam – Hameleonei. Vai pandai - slavenajam Pūķa cīnītājam un viņa sabiedrotajiem izdosies viņu uzveikt?

Pievienojies Apollo Kino Plaza, Apollo Kino Domina vai Apollo Kino Akropole Rīga īpašajiem seansiem.

Pirms seansa sākuma aicinām nobaudīt uzkodas un dzērienus, kurus būs sarūpējuši Apollo Kino sadarbības partneri, kā arī iesaistīties aizraujošā erudīcijas spēlē "Prāta spēles" un tikt pie vērtīgām balvām.

Pirms filmas Jūs sagaidīs:
- uzkodas
- dzērieni
- aizraujošā erudīcijas spēle "Prāta spēles"
- patīkami pārsteigumi

No sadarbības partneriem:
  

Filmas garums: 1h 34min
Reitings: Līdz 7 g.v. - neiesakām

Par filmu:
Panda vārdā Po, pazīstams arī kā Pūķa Cīnītājs, ir slavens ar īpašajām cīņas mākslas prasmēm, ar ko viņš uzveicis pasaules līmeņa ļaundarus. Nu liktenis viņam ir sagatavojis ko jaunu – kļūt par Miera ielejas garīgo vadoni. Hmm… Tas varētu būt pagrūti… Pirmkārt, Po par garīgo vadību zina tikpat, cik par diētām (neko), un, otrkārt, viņam ātri jāatrod un jāapmāca jauns Pūķa Cīnītājs! Vēl uzrodas varenā burve Tā Hameleone – sīka ķirzaka, kas vēlas atņemt Po Gudrības spieķi un iegūt mūžīgu spēku.

Filma dublēta latviešu un krievu valodā ar subtitriem latviešu valodā.

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti Apollo Kino mājaslapā un sociālajos tīklos Facebook un Instagram.

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat, ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• fotogrāfijas ar Jūsu attēlu var tikt ievietotas Apollo Kino mājaslapā un sociālajos tīklos Facebook un Instagram.