B2B pasākumu plānošana Apollo Kino

Vai vēlaties organizēt pasākumu ar saviem partneriem, draugiem vai kolēģiem Apollo Kino? Lieliski!

Apollo Kino kinozāles ir paredzētas ne tikai filmu skatīšanai – kinozālēs ar mūsdienīgiem tehniskajiem risinājumiem var organizēt uzņēmumu pasākumus, preses konferences, Ziemassvētku pasākumus, sanāksmes, apmācības, filmu seansus vai citas kopā sanākšanas. 

Mūsu kinozāles, kā arī atpūtas zonas ir atvērtas kopīgai laika pavadīšanai!
Visi 3 Apollo Kino kinoteātri piedāvā plašas norises vietas, augstākās kvalitātes skaņu un attēlu un filmu izvēli pasākumiem visām gaumēm.

Bildes no B2B pasākumiem: https://failiem.lv/u/ts3jr9gewe

Slēgtais seanss vai pasākums Apollo Kino.

Slēgtā seansā Apollo Kino varat redzēt filmas, kas pašlaik tiek rādītas, vai, ja iespējams, noskatīties filmu, pirms visi pārējie to var izdarīt. Ja vēlaties, varat parādīt savu materiālu uz lielā ekrāna, izmantot skaņas sistēmu un mikrofonus pirms filmas skatīšanās. Atkarībā no kinoteātra, zāļu ietilpība svārstās no 40 līdz 343 sēdvietām.
Apskatiet filmas, kas drīzumā nonāks uz ekrāniem ŠEIT

Katrā kinoteātrī ir ierobežots skaits galdu (furšeta galdi un stāvgaldi), galdauti, mikrofoni un cits nepieciešamais aprīkojums prezentācijām un ēdināšanai.

Ar mūsu brīnišķīgo partneru palīdzību mēs varam piedāvāt ēdināšanas pakalpojumus, sākot no kafijas pauzes līdz pilnvērtīgām vakariņām katrā kinoteātrī. Piedāvājam arī iespēju noorganizēt uzkodu un dzērienu pieņemšanu mūsu plašajās Star Lounge atpūtas telpās pirms vai pēc filmas.

Kontaktinformācija

Informācija par pasākumu

Izvēlaties kinoteātri:
Plānotais korparatīvais pasākuma veids: