Reklāma kinoteātrī

Kinoteātru ķēde Apollo Kino ir kļuvusi par unikālu mediju kanālu dažādiem uzņēmumiem.

Apollo Kino kinoteātri atrodas lielākajos Latvijas tirdzniecības centros, kurus ik dienu apmeklē desmitiem tūkstošu cilvēku, lai izklaidētos, kvalitatīvi pavadītu laiku un gūtu jaunus iespaidus. Kinoteātris neapšaubāmi ir populārākā laika pavadīšanas vieta tirdzniecības centrā – tā ir kā ēkas sirds, kas pukst visu gadu. Apollo Kino gaida kinomīļus 3 kinoteātros un 20 kinozālēs visā Rīgā, piedāvājot saviem partneriem reklāmas laukumus uz pašapkalpošanās kiosku un lielajiem kino ekrāniem.

Filmu reklāma ir kļuvusi par efektīvu mediju kanālu dažādiem uzņēmumiem. Mūsu kinoteātrus atkarībā no filmas apmeklē visas iespējamās vecuma grupas, sākot no bērniem līdz pensionāriem. Reklāmdevējam ir ļoti viegli atrast nepieciešamo mērķauditoriju: lai to izdarītu, pietiek ar to, ka no demonstrēšanas programmas izvēlas mērķauditoriju piesaistošu filmu, ar kuru var saistīt savu produktu vai pakalpojumu.

Ļaujiet savai reklāmai spīdēt Apollo Kino!

Apollo Kino kinoteātros ir daudz dažādu reklāmas iespēju, starp kurām klients noteikti atradīs savai mērķauditorijai piemērotu risinājumu. Papildus 20 kinoteātru ekrāniem visā Rīgā, kinoteātru koplietošanas telpās ir uzstādīti ekrāni un digitāli plakāti. Piedāvājam iespēju organizēt degustēšanas un dažādas aktivitātes.

Ir daudz iespēju, lai atrastu piemērotu reklāmas risinājumu. Ja esat ieinteresēti- pieprasiet cenas piedāvājumu: info@apollokino.lv

Reklāmas vietu pārskats:

Reklāma uz lielā ekrāna (20 ekrāni):
  • Apollo Kino Akropole Rīga – 9 kinozāles (t/c Akropole Rīga)
  • Apollo Kino Plaza – 8 kinozāles (t/c Riga Plaza)
  • Apollo Kino Domina – 3 kinozāles (Domina Shopping)
Reklāma iekštelpu TV ekrānos. Televizori atrodas Apollo Kino vestibilā, kuros var rādīt videoklipus ar skaņu.
Reklāma uz digitālajiem plakātiem. Digitālie plakāti ir atrodami Apollo Kino vestibilā un tos bez skaņas var izmantot attēlu vai videoklipu attēlošanai.
Preču paraugu izplatīšana kinoteātrī.
Iepazīšanās ar precēm un degustācijas rīkošana kinoteātrī.

Ja jums ir vēl kāda interesanta ideja vai vīzija, kādu reklāmas risinājumu vēlaties izmantot, dodiet ziņu par savām vēlmēm info@apollokino.lv